Проектор з серії "дитячих проекторів". Компактний і симпатичний - відмінна іграшка для дітей і не тільки.
- Модель: A2000
- Лампа: LED
- Оптична роздільна здатність: 320 x 240
- Яскравість: 800 люмен
- Контрастність: 1000: 1
- Підтримка вхідної роздільної здатності – до 1080р
- Співвідношення сторін: 4 : 3, 16 : 9
- Термін служби лампи: 20000 годин
- Об'єктив: ручний фокус
- Розмір зображення: 15 - 80 "
- Співвідношення проекції: 1,6 : 1 (з відстані 1,6 м ширина проекції буде 1 м)
- Живлення: 12V 2A
- Інтерфейс: HDMI, USB, SD, навушники
- Універсальний діаметр кріплення 6 мм
Крім того:
- вбудований динамік
- можливість живлення від мережі або зовнішнього акумулятора (повербанка)
- підтримка USB: картинки, аудіо, відео
- вага: 320 г
- розмір: 14 х 10 х 5 см
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Китай |
| Класс устройства | Ультрапортативный |
| Тип матрицы | LCD |
| Интерфейсы | HDMI, USB |
| Особенности | Встроенный картридер, Встроенные динамики |
| Цвет корпуса | Оранжевый |
| Гарантийный срок | 6 мес |
| Состояние | Новое |
| Изображение | |
| Световой поток | 800 лм |
| Лампа | |
| Тип лампы | LED |
| Срок службы ламп | 20000 час |
| Габаритные размеры | |
| Ширина | 140 мм |
| Высота | 100 мм |
| Глубина | 50 мм |
| Вес | 0.32 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| Разрешение | 320х240 |
Информация для заказа
- Цена: 1 400 ₴










