Проектор з серії "дитячих проекторів". Компактний і симпатичний - відмінна іграшка для дітей і не тільки.
- Модель: Touyinger (Excelvan, Veidadz, Salange, Wzatco, Gigxon) Q2
- Лампа: LED
- Оптична роздільна здатність: 320 x 240
- Яскравість: 700 люмен
- Контрастність: 800 : 1
- Підтримка вхідної роздільної здатності – до 1080р
- Співвідношення сторін: 4 : 3, 16 : 9
- Термін служби лампи: 20000 годин
- Об'єктив: ручний фокус
- Розмір зображення: 15 - 80"
- Співвідношення проекції: 1,6 : 1 (з відстані 1,6 м ширина проекції буде 1 м)
- Режими проекції: передня, задня, стельова
- Живлення: 12V 2A
- Інтерфейс: HDMI, USB, SD, навушники
Крім того:
- вбудований динамік
- підтримка USB: картинки, аудіо, відео
- вага: 500 г
- розмір: 10 х 10 х 11 см
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Китай |
| Класс устройства | Ультрапортативный |
| Тип матрицы | LCD |
| Интерфейсы | HDMI, USB |
| Особенности | Встроенный картридер, Встроенные динамики |
| Цвет корпуса | Белый |
| Гарантийный срок | 6 мес |
| Состояние | Новое |
| Изображение | |
| Световой поток | 700 лм |
| Лампа | |
| Тип лампы | LED |
| Срок службы ламп | 20000 час |
| Габаритные размеры | |
| Ширина | 100 мм |
| Высота | 100 мм |
| Глубина | 110 мм |
| Вес | 0.5 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| Разрешение | 320х240 |
Информация для заказа
- Цена: 1 700 ₴










