Проектор з серії "дитячих проекторів". Компактний і симпатичний - відмінна іграшка для дітей і не тільки.
- Модель: Salange P400 / Vivicine YT400
- Лампа: LED
- Оптична роздільна здатність: 480 x 360
- Яскравість: 1000 люмен
- Контрастність: 2000 : 1
- Підтримка вхідної роздільної здатності – до 1080р
- Співвідношення сторін: 4 : 3
- Термін служби лампи: 30000 годин
- Об'єктив: ручний фокус
- Розмір зображення: 50 – 100"
- Інтерфейс: HDMI, USB, AV
Крім того:
- вбудований динамік
- підтримка USB: картинки, аудіо, відео
- вага: 300 г
- розмір: 13 х 8 х 8 см
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Salange |
| Страна производитель | Китай |
| Класс устройства | Ультрапортативный |
| Тип матрицы | LCD |
| Интерфейсы | HDMI, USB |
| Особенности | Встроенный картридер, Встроенные динамики |
| Гарантийный срок | 6 мес |
| Состояние | Новое |
| Лампа | |
| Тип лампы | LED |
| Срок службы ламп | 30000 час |
| Габаритные размеры | |
| Ширина | 130 мм |
| Высота | 80 мм |
| Глубина | 80 мм |
| Вес | 0.3 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| Разрешение | 320х240 |
Информация для заказа
- Цена: 2 000 ₴







