Версія проектора без андроїда, але з підтримкою технології "wireless sync display", яка дозволяє виводити зображення з будь-якого Wi-Fi пристрою, що має функцію безпровідного відтворення екрану, а також транслювати медіа контент з будь-якого DLNA сервера. Ви можете підключити смартфон або планшет як WINDOWS, так і ANDROID, APPLE по WIFI для перегляду відображуваного на них контенту.
- Модель: ThundeaL \ ProGAGA PG500
- Лампа: LED
- Оптична роздільна здатність: 1920 x 1080
- Яскравість: 6000 люмен (560 ansi)
- Контрастність: 5000 : 1
- Потужність: 90 Вт
- Ресурс лампи: до 50000 годин
- Співвідношення сторін: 16 : 9 / 4 : 3
- Підтримка вхідної роздільної здатності: до 4K
- Wi-Fi
- Об'єктив: ручний фокус
- Розмір зображення: 30 - 200 "
- Інтерфейс: 2 х HDMI, 2 х USB, LAN, AV, навушники
- Розміри: 24 х 19 х 11 см
- Вага: 1,9 кг
- Живлення: 100 – 240 V / 50 – 60 Hz
- Мова: багато, в тому числі англійська, російська.
- Комплектація: проектор, кабель живлення, пульт ДУ, інструкція англійською
- передній, задній і стельовий режими роботи
- вбудований динамік 3 Вт
- ручне та автоматичне регулювання Keystone (регулювання трапеції, коли проектор не по центру екрану)
- підтримка USB: картинки, аудіо, відео (підтримка кодека AC3)
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Thundeal |
| Страна производитель | Китай |
| Класс устройства | Стационарный |
| Тип матрицы | LCD |
| Поддержка формата входного сигнала | 576p, 2160p, 4K 120p, 480i, 480p, 576i, 1080i, 720p, 1080p |
| Интерфейсы | Ethernet, Wi-Fi, HDMI, USB, jack 3.5 мм |
| Особенности | Встроенные динамики |
| Цвет корпуса | Белый |
| Гарантийный срок | 6 мес |
| Состояние | Новое |
| Лампа | |
| Тип лампы | LED |
| Срок службы ламп | 50000 час |
| Мощность лампы | 90 Вт |
| Изображение | |
| Разрешение | 1920x1080 |
Информация для заказа
- Цена: 4 700 ₴








